הרצל 159 תל אביב
טל': 1599-50-2005
line
 
En | Ru
   
תרומות לחיות, תרומות לבעלי חיים - אגודת צער בעלי חיים בישראל
תורמים יקרים,
אגודת צער בעלי חיים בישראל פועלת למען כל בעלי החיים הזקוקים לעזרה, למקלט ולהגנה. במשך יותר מ-85 שנות קיומה של האגודה אנו רואים מקרוב את סבלם הרב והיומיומי של מאות אלפי בעלי חיים נטושים ועושים כל שביכולתנו על מנת לסייע להם. במקרים רבים אנו הישועה היחידה לבעלי חיים אומללים אלה, אולם לא פעם ידינו כבולות בגלל מחסור בתקציב. אתם יכולים לעזור לנו ולהם, בעזרת תרומות לחיות.

האגודה היא עמותה ללא מטרות רווח המנוהלת על ידי ועד מתנדבים ומלבד קומץ עובדים בשכר, עבודה רבה מתבצעת על ידי המתנדבים הרבים והנפלאים שלנו.
בכל חודש אנו משלמים עשרות אלפי שקלים עבור הוצאות שוטפות למזון, תרופות, טיפולים רפואיים וכו'. ההכנסות שלנו - משירותים וטרינריים, מאימוצים ומשירותי פנסיון - אינן מכסות את ההוצאות הרבות והפער הזה ממומן על ידי תרומות לחיות, מענקים, צוואות ותמיכות. רק תמיכתם של אנשים טובי לב התורמים כספים מונעת מהמתקן להיסגר. תרומות לחיות מאפשרות לנו להפעיל את המרפאה שלנו למשך שעות ארוכות, לסבסד ניתוחים וטיפולים שונים, לשפר את תנאיהם של בעלי החיים החוסים במתקן שלנו, להפעיל יותר את רכבי החילוץ לסיוע לבעלי חיים, לקיים פעילויות חינוכיות לדור העתיד ועוד.

תרומות לחיות - איך מסייעים
על מנת להמשיך ולקיים את המפעל ההומאני הזה ולמנוע סבל מבעלי חיים, אנו זקוקים לעזרתכם. אגודת צער בעלי חיים בישראל קוראת לכם להיות שותפים לדרך ולתרום לעשייה המתמשכת לקידום רווחת בעלי החיים בישראל. כל תרומה, ולו הקטנה ביותר, יכולה לסייע לנו בפעילותנו.

חשוב לדעת: תרומות לבעלי חיים מוכרות לצרכי מס. כמו כן, אנו מתחייבים שהכספים הנתרמים לעמותה משמשים למטרות עבודה עם בעלי החיים.

תודה,
הילמה שמושקוביץ' - יו"ר (מתנדבת)
וצוות אגודת צער בעלי חיים בישראל

פרטים לתרומות
מספר עמותה: 580000156
בנק מרכנתיל דיסקונט בע"מ, שדרות ירושלים 16א' תל אביב-יפו, סניף 653, מספר חשבון: 1066
תרומות באמצעות כרטיסי אשראי ניתן לבצע בעמוד זה או בטלפון: 4553*, 03-5136500
המחאות לטובת "אגודת צער בעלי חיים בישראל" ניתן לשלוח בדואר לכתובת: אגודת צער בעלי חיים בישראל, רחוב הרצל 159 תל אביב 68101
* בעמוד זה ניתן לתרום שקלים, דולרים או אירו. תרומה במטבעות אחרים ניתן לבצע באמצעות העברה בנקאית לחשבון האגודה או בצ'ק.


המעוניינים לסייע לרווחת בעלי החיים ולהנציח את זכר חיית המחמד שלהם, מוזמנים לתרום סכום גבוה מ-1000 ₪. אנו נפיק שלט מיוחד עם תמונה של חיית המחמד וכיתוב אישי, אשר ייתלה באגודה. פרטים נוספים בכתבה הבאה או במשרדי האגודה: 4553*, 03-5136500.


Geotrust

 

donate us


שם פרטי
*
שם משפחה
*
כתובת
 
עיר
 
מיקוד
 
/  
טלפון
 
/  
טלפון נוסף
 
דואר אלקטרוני
*
 

 

    תרומה בסך

תרומה חד פעמית
תרומה חודשית למשך חצי שנה
תרומה חודשית למשך שנה 
סוג כרטיס
 
מספר כרטיס
 
שם בעל הכרטיס
 
תעודת זהות
 נמצא בגב הכרטיס, לחץ כאן לדוגמא cvv מספר ה
CVV
 
תוקף הכרטיס
 


 
 
כל הזכויות שמורות © 2009
Video | Internet | Photography DESiGN